Форвард Юнайтед

Досягаємо ближніх Словом надії!

Хто ми?

Наше бачення: «Форвард Юнайтед» прагне досягати нове покоління українців та допомагати християнам і місцевим церквам ділитися незмінною біблійною правдою, застосовуючи для цього нові творчі методи.

Наша місія: ми, послідовники Христа, покликані ділитися Його словом надії та любові, щоб приводити інших людей до особистих стосунків з Ним, завдяки яким мінятиметься їхнє життя. «Форвард Юнайтед» допомагає людям пережити особисту зустріч з Ісусом, а також забезпечує християн сучасними матеріалами та навчальними програмами, у яких йдеться про те, як прокладати міст до сердець людей, яким Христос міг би пройти до них.

Діяльність організації зводиться до сприяння вихованню високих моральних цінностей у новому поколінні українців, поширення біблійного знання та залучення членів Форвард Юнайтед до досягнень сучасної науки, всесвітньої культури та мистецтва, до сприяння громадської активності членів Організації. У співпраці з іншими громадами, благодійними фондами та міжнародними організаціями Форвард Юнайтед організовує конференції, симпозіуми, семінари, зустрічі, конкурси, фестивалі, літературні та музичні вечори, виставки, лекторії, спортивні заходи, клуби, інші заходи, що становлять коло інтересів і відповідають меті та завданням Організації.

НАША КОМАНДА

Ксенія Бондаренко

Ксенія Бондаренко

засновник, голова правління

"Кожен день особливий!"

Руслан Антонов

Руслан Антонов

член правління, пастор церкви

«Зрозуміти життя в світлі вічності"

Валерій Щербина

Валерій Щербина

засновник, пастор церкви

"Зроби все для Слави Божої"

Антон Мазур

Антон Мазур

менеджер з комунікацій

"Будьте більше, ніж від вас вимагається"

CТРАТЕГІЧНІ ПАРТНЕРИ

Ми не можемо всі бути вчителями Біблії, але ми усі маємо змогу поширювати біблійні істини.

ЗВІТИ Й ДОКУМЕНТИ

i

Державна реєстрація

i

Реєстр неприбуткових організацій

i

Фінансові звіти квитанція

i

Податкові звіти

ДОЛУЧИТИСЯ

Стати волонтером

7 + 13 =

Стати партнером

6 + 7 =

У що ми віримо

Ми визнаємо Ісуса Христа, Сина Божого, за Господа і Спасителя; ми виголошуємо свій послух Йому та Його покликанню в нашому житті.

Ми підтверджуємо своє переконання, що Біблія є непомильним Божим Словом та єдиним авторитетним джерелом правди.

Ми підтверджуємо свою відданість Великому дорученню нашого Господа та виголошуємо готовність йти скрізь, куди буде потрібно, робити усе, що буде потрібно, та жертвувати всім, чим буде потрібно, якщо Бог зажадає цього від нас для виконання Його доручення.

Ми відповідаємо на Божий заклик до біблійного служіння благовістя та приймаємо величний обов’язок проповідувати Його Слово усім народам, коли Бог даватиме таку можливість.

Бог любить кожну людину, яка, не маючи віри в Христа, перебуває під Божим засудженням та є приреченою до пекла.

Ми віримо, що стрижнем біблійної звістки є добра звістка про Боже спасіння, яке приходить лише по благодаті через віру в воскреслого Господа Ісуса Христа та Його заступницьку смерть на хресті за наші гріхи.

Проголошуючи Євангелію, ми усвідомлюємо нагальну необхідність закликати всіх людей прийняти рішення йти за Ісусом Христом як за своїм Господом і Спасителем. Такий заклик мусить робитися з любов’ю, без примусу та маніпуляцій.

У своєму свідченні про Євангелію Ісуса Христа ми потребуємо та бажаємо отримувати наповнення Святим Духом та Його керівництво, оскільки відвернути грішників від гріха та привести їх до вічного життя може лише Бог.

Ми як Божі слуги усвідомлюємо свій обов’язок вести життя святості та моральної чистоти, знаючи, що своїм прикладом ми віддзеркалюємо Христа для Церкви та світу.

Регулярність та постійність у молитві та вивченні Біблії має важливе значення для нашого особистого духовного зростання.

Ми будемо вірними розпорядниками всього, що Бог доручив нам, звітуватимемо перед іншими людьми щодо фінансів та чесно повідомлятимемо про свої здобутки та результати.

Наші сім’ї — це для нас Богом дана відповідальність та священний обов’язок, який ми мусимо берегти з тією самою вірністю, що і поклик до служіння іншим.

Ми маємо відповідальність перед Церквою та завжди будемо намагатися здійснювати свої програми для збудування місцевих громад християн та служіння Церкві загалом.

Ми зобов’язуємося здійснювати опіку над тими, хто прийшов до віри завдяки наших програм, заохочуючи їх долучитися до місцевої громади християн, а також намагаючись дбати про те, щоб християни навчалися ділитися словом надії.

Ми поділяємо глибоку турботу Христа про особисті та соціальні нещастя людства, і ми як християни приймаємо свою відповідальність робити все можливе для полегшення людських потреб.

Ми прагнемо і просимо, щоб Христове Тіло єдналося з нами в молитві та докладало зусиль до досягнення миру в нашому світі; до відродження біблійного бачення у Церкві, до єднання тих, хто вірить у Христа, задля виконання Великого доручення аж до часу Христового приходу.

Підтримайте нас

50 ГРН

100 ГРН

150 ГРН

200 ГРН

250 ГРН

Iнше

ГО “Форвард Юнайтед” - неприбуткова організація, яка існує на благодійні пожертви. Тільки разом ми робимо неможливе - можливим! Добровільні пожертви спрямовані на здійснення культурної та просвітницької діяльності, відродження духовності та моралі людини. Кошти розподіляються на виготовлення та придбання літератури, книжок, промо матеріалів, тощо.

Налагодити зв'язок

Translate »
Scroll to Top