Хто ми?

Дорогий друг,

Ми дуже раді вітати вас на сайті Forward United, тож відкриваємо до вашої уваги діяльність нашої громадської організації. З радістю представляємо вам громадську організацію Форвард Юнайтед.

Для нас, як християн євангельського віросповідання, головною метою є досягання сучасного покоління через застосування нових, цікавих і творчих методів для поширення незмінної біблійної правди.

Ми, послідовники Христа, покликані ділитися Його словом надії та любові, щоб приводити інших людей до особистих стосунків з Ним, завдяки яким мінятиметься їхнє життя. «Форвард Юнайтед» допомагає людям пережити особисту зустріч з Ісусом, а також забезпечує християн сучасними матеріалами та навчальними програмами, у яких йдеться про те, як прокладати міст до сердець людей, яким Христос міг би пройти до них.

Дякуємо за те, що відвідали наш сайт. Якщо вас зацікавило те, про що ви тут сьогодні дізналися, і ви хотіли б стати нашим волонтером або стати частиною молитовної команди - ви можете приєднатися до нас, підписавшись нижче.

З молитвою за вас,

команда Форвард Юнайтед

ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ВЗАЄМО …

Життя Досліджене

Життя Досліджене

Ми проповідуємо… Ісуса Христа… як Господа. Слово «проповідувати» походить від слова «вісник», той, хто передає важливі...

Слово один на один

Слово один на один

Ми всі знаємо, що християни покликані брати участь у Великому покликанні — донесенні доброї звістки про Ісуса до людей...

Для кого ми існуємо?

Для кого ми існуємо?

Форвард Юнайтед підтверджує свою відданість Великому дорученню нашого Господа та виголошує готовність йти скрізь, куди...

Ми не можемо всі бути вчителями Біблії, але ми усі маємо змогу поширювати біблійні істини.

Підтримайте нас

50 ГРН

100 ГРН

150 ГРН

200 ГРН

250 ГРН

Iнше

ГО “Форвард Юнайтед” - неприбуткова організація, яка існує на благодійні пожертви. Тільки разом ми робимо неможливе - можливим! Добровільні пожертви спрямовані на здійснення культурної та просвітницької діяльності, відродження духовності та моралі людини. Кошти розподіляються на виготовлення та придбання літератури, книжок, промо матеріалів, тощо.

Налагодити зв'язок

Translate »
Scroll to Top