Для кого ми існуємо?
Форвард Юнайтед підтверджує свою відданість Великому дорученню нашого Господа та виголошує готовність йти скрізь, куди буде потрібно, робити усе, що буде потрібно, та жертвувати всім, чим буде потрібно, якщо Бог зажадає цього від нас для виконання Його доручення.

Ми поділяємо глибоку турботу Христа про особисті та соціальні нещастя людства, і ми як християни та як благовісники приймаємо свою відповідальність робити все можливе для полегшення людських потреб.

Ми розуміємо важливість відповіді християнами, церквами та організаціями на Божий заклик до біблійного служіння поширення Євангелія та приймаємо величний обов’язок допомагати проповідувати Його Слово.

Ми маємо відповідальність перед Церквою та завжди будемо намагатися здійснювати своє служіння для збудування місцевих громад християн та служіння Церкві загалом.

Ми прагнемо і просимо, щоб Христове Тіло єдналося з нами в молитві та докладало зусиль для досягнення миру в нашому світі; до відродження біблійного бачення у Церкві, відповідно до якого поширення благої звістки є першорядним завданням, і до відновленої посвяти такому бачення; а також до єднання тих, хто вірить у Христа, задля виконання Великого доручення аж до часу Христового приходу.

Більше інформації про нас шукай в соціальних мережах за посиланням нижче.

ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ВЗАЄМО …

Життя Досліджене

Життя Досліджене

Ми проповідуємо… Ісуса Христа… як Господа. Слово «проповідувати» походить від слова «вісник», той, хто передає важливі...

Слово один на один

Слово один на один

Ми всі знаємо, що християни покликані брати участь у Великому покликанні — донесенні доброї звістки про Ісуса до людей...

Хто ми?

Хто ми?

Дорогий друг, Ми дуже раді вітати вас на сайті Forward United, тож відкриваємо до вашої уваги діяльність нашої...

Ми не можемо всі бути вчителями Біблії, але ми усі маємо змогу поширювати біблійні істини.

Підтримайте нас

50 ГРН

100 ГРН

150 ГРН

200 ГРН

250 ГРН

Iнше

ГО “Форвард Юнайтед” - неприбуткова організація, яка існує на благодійні пожертви. Тільки разом ми робимо неможливе - можливим! Добровільні пожертви спрямовані на здійснення культурної та просвітницької діяльності, відродження духовності та моралі людини. Кошти розподіляються на виготовлення та придбання літератури, книжок, промо матеріалів, тощо.

Налагодити зв'язок

Translate »
Scroll to Top