Життя Досліджене

Ми проповідуємо… Ісуса Христа… як Господа. Слово «проповідувати» походить від слова «вісник», той, хто передає важливі послання від царя до своїх людей. Наша роль полягає в тому, щоб говорити людям про Євангелію і молитися, щоб Дух Божий відкривав їм цю євангельську істину.

«Життя досліджене» — це семитижнева серія неформальних невимушених зустрічей для тих людей, які бажають знайти в житті вдоволення та щастя. Ці абсолютно безкоштовні зустрічі проводяться звичайними християнами, які живуть біля вас. Навіть якщо ви не вважаєте себе релігійною людино, ви все одно можете мати гарний діалог, і обговорити будь-які теми з абсолютно різних точок зору.

 Для участі не обов’язково щось знати про Біблію. Ви можете ставити будь-які запитання чи просто сидіти й слухати. «Життя досліджене» — це курс на сім зустрічей, розроблений служінням «Christianity Explored Ministries». У ньому досліджується біблійна історія та показується, як наші найглибші прагнення щастя можуть задовольнитися лише в Ісусі Христі. Курс розроблено так, щоб знайти відгук в серцях тих, хто не вважає себе релігійним і ніколи не читав Біблії. Але і серед послідовників Христа він спричинятиме хороші, змістовні дискусії.

Ми всі хочемо бути щасливими. Чому ж так важко знайти довготривале щастя? 

Курс показує нам наших маленьких божків, які обіцяють багато щастя, але дають його так мало. Досліджуючи біблійну історію (творіння, гріхопадіння, викуплення, нове створіння), курс показує, як наші найглибші бажання щастя можуть знайти втілення лише в Єдиній Особі. Найкращий дарунок, який може дати нам Бог, це Самого Себе. Ким би ви не були, якої б думки не дотримувалися, «Життя досліджене» — це те місце, де ви зможете дізнатися секрет справжнього вдоволення. 

Дізнатись більше про курс «Життя досліджене» та інші програми можно на нашому сайті, та в наших соціальних мережах.

ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ВЗАЄМО …

Слово один на один

Слово один на один

Ми всі знаємо, що християни покликані брати участь у Великому покликанні — донесенні доброї звістки про Ісуса до людей...

Для кого ми існуємо?

Для кого ми існуємо?

Форвард Юнайтед підтверджує свою відданість Великому дорученню нашого Господа та виголошує готовність йти скрізь, куди...

Хто ми?

Хто ми?

Дорогий друг, Ми дуже раді вітати вас на сайті Forward United, тож відкриваємо до вашої уваги діяльність нашої...

Ми не можемо всі бути вчителями Біблії, але ми усі маємо змогу поширювати біблійні істини.

Підтримайте нас

50 ГРН

100 ГРН

150 ГРН

200 ГРН

250 ГРН

Iнше

ГО “Форвард Юнайтед” - неприбуткова організація, яка існує на благодійні пожертви. Тільки разом ми робимо неможливе - можливим! Добровільні пожертви спрямовані на здійснення культурної та просвітницької діяльності, відродження духовності та моралі людини. Кошти розподіляються на виготовлення та придбання літератури, книжок, промо матеріалів, тощо.

Налагодити зв'язок

Translate »
Scroll to Top