Слово один на один

Ми всі знаємо, що християни покликані брати участь у Великому покликанні — донесенні доброї звістки про Ісуса до людей навколо нас.
Мало хто з нас не сприймає цю думку. Водночас мало хто з нас дійсно знає, як це робиться. Нерідко нам здається, що це обов’язок благовісників чи «професійних» християн, які мають посади в церкві. Як часто буває, що ми йдемо в неділю до церкви, палаючи бажанням наповнити свою душу чудовою наукою… Але потім упродовж тижня поволі розгублюємо прийняте, і невдовзі вже знову чекаємо наступної неділі, щоб наповнитися наново!

Багато людей не мають ані найменшої гадки про те, що насправді сказано в Біблії. «Слово один на один» — це матеріали, розроблені для того, щоб допомогти вам досліджувати Євангелію від Івана разом із вашими друзями.

“Слово 1 на 1” - допоможе вам дослідити добру звістку, розкриту в Євангелії від Івана. Програма розроблена для застосування у ситуаціях, де ви можете бути наодинці зі своїми друзями — у кафе, вдома, у тихій кімнаті на роботі, тобто, практично скрізь. Під час кожної зустрічі береться невеликий блок Євангелії від Івана, до якого пропонуються пояснення щодо його змісту та впливу на наше життя.

Чому Слово?
Словом називають Ісуса - ми це бачимо під час нашого першого дослідження. Читаючи Євангеліє від Івана, ми помітимо, що, слухаючи записані Іваном слова Ісуса, ми все більше розумітимемо, ким Він є. Йдеться саме про це Слово!
«Слово один на один» мінятиме не лише життя ваших друзів — ваше життя змінюватиметься також, коли ви будете бачити, як Бог здійснює в них свою працю.
Дізнатись більше про курс “Слово 1 на 1” та інші наші програми можно на нашому сайті та в наших соціальних мережах.

ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ВЗАЄМО …

Життя Досліджене

Життя Досліджене

Ми проповідуємо… Ісуса Христа… як Господа. Слово «проповідувати» походить від слова «вісник», той, хто передає важливі...

Для кого ми існуємо?

Для кого ми існуємо?

Форвард Юнайтед підтверджує свою відданість Великому дорученню нашого Господа та виголошує готовність йти скрізь, куди...

Хто ми?

Хто ми?

Дорогий друг, Ми дуже раді вітати вас на сайті Forward United, тож відкриваємо до вашої уваги діяльність нашої...

Ми не можемо всі бути вчителями Біблії, але ми усі маємо змогу поширювати біблійні істини.

Підтримайте нас

50 ГРН

100 ГРН

150 ГРН

200 ГРН

250 ГРН

Iнше

ГО “Форвард Юнайтед” - неприбуткова організація, яка існує на благодійні пожертви. Тільки разом ми робимо неможливе - можливим! Добровільні пожертви спрямовані на здійснення культурної та просвітницької діяльності, відродження духовності та моралі людини. Кошти розподіляються на виготовлення та придбання літератури, книжок, промо матеріалів, тощо.

Налагодити зв'язок

Translate »
Scroll to Top