Що є найкращим подарунком, який Бог може вам подарувати?

Ми всі хочемо бути щасливими. Чому ж так важко знайти довготривале щастя?

«Життя досліджене» — це чудовий новий спосіб нести Євангелію іншим людям у сучасній украй візуальній культурі. Основою семи інтерактивних зустрічей є приголомшливі фільми, знаті по цілому світу.

Курс «Життя досліджене» допоможе людям розкрити те, для чого вони дійсно живуть, і побачити, як у Христі Бог задовольняє глибинні прагнення до щастя.

Він ідеально підходить для всіх, хто шукає відповіді на найбільші питання життя.

У лідерському комплекті міститься також цифровий QR код, завдяки якому фільми можна завантажити на електронні пристрої, щоб легше було проводити зустрічі сам на сам, у більших групах, удома або в церквах.

ЗМІСТ  КУРСУ

Епізод 1          Добрий Бог

Епізод 2          Надійний Бог

Епізод 3          Щедрий Бог

Епізод 4          Визволяючий Бог

Епізод 5          Довершуючий Бог

Епізод 6          Життєдайний Бог

Епізод 7          Радісний Бог

ДИВИТИСЯ ТІЗЕР

Життя досліджене

cім зустрічей, який допоможе людям розкрити те, для чого вони дійсно живуть, і побачити, як у Христі Бог задовольняє глибинні прагнення до щастя.

НАЙБЛИЖЧІ КУРСИ ТА ПРОГРАМИ НА МАПІ УКРАЇНИ

ВІДЕО РЕСУРСИ

Успіх завжди починається з навчання. Тому ми раді поділитися з вами нашими відео ресурсами, щоб допомогти вам приводити інших людей до особистих стосунків з Богом.

ПРОМО РОЛИКИ
ТРЕНІНГ “CЛОВО ОДИН НА ОДИН”
Vitali with Ivan Training
ТРЕНІНГ “ЖИТТЯ ДОСЛІДЖЕНЕ”

Підтримайте нас

50 ГРН

100 ГРН

150 ГРН

200 ГРН

250 ГРН

Iнше

ГО “Форвард Юнайтед” - неприбуткова організація, яка існує на благодійні пожертви. Тільки разом ми робимо неможливе - можливим! Добровільні пожертви спрямовані на здійснення культурної та просвітницької діяльності, відродження духовності та моралі людини. Кошти розподіляються на виготовлення та придбання літератури, книжок, промо матеріалів, тощо.

Налагодити зв'язок

Translate »
Scroll to Top