РОЗПОЧАТИ

Три прості кроки:

1. Перший крок.
Запитайте у свого друга, чи хотів би він читати Біблію разом з вами

2. Другий крок.
Усе необхідне міститься у матеріалах

3. Третій крок.
Використовуйте питання та пояснення, що наводяться у середній частині

Корисні поради

Установіть чіткі межі.
Рекомендуються запрошувати до спільного дослідження лише осіб вашої статі. У вас будуть відбуватися регулярні зустрічі, а тому найкраще від початку мати чіткі межі.

Моліться.
Моліться перед зустріччю з друзями. Просіть Бога допомагати вам, коли ви розгортатимете Його Слово.

Виявляйте уважність і тактовність.
Ніколи не просіть їх робити те, через що вони могли б відчути дискомфорт. Ви знаєте своїх друзів краще за інших, але виявляйте обережність та розсудливість, коли будете ставити їм питання. Вони, наприклад, можуть злякатися або зніяковіти, якщо не знатимуть відповіді. Не просіть читати текст уголос або молитися.

Знайдіть сприятливе місце.
Проводьте зустрічі там, де вони почуватимуться «у своїй тарілці». Варіантів є безліч — від кав’ярні до їхнього власного помешкання.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

ГОТОВІ ВІДПОВІДІ ЗАВАЖАЮТЬ ЖИВІЙ РОЗМОВІ, ХІБА НІ?
Ні! Насправді завдяки наявності відповідей людина, з якою ви проводите зустрічі, буде почуватися спокійніше, оскільки бачитиме, що її не будуть питати про те, про що вона нічого не знає. Ці відповіді вказують на те, що розмова вестиметься навколо того, що сказано в Біблії!

МОЄМУ ДРУГОВІ ПОТРІБНО БУДЕ ЩОСЬ ГОВОРИТИ ПІД ЧАС ЗУСТРІЧЕЙ? ЧИ ГОВОРИТИМУ ЛИШЕ Я?
Тут усе залежить від вас і вашого друга — є неговіркі люди, яким краще лише слухати та поглинати інформацію, а є такі, у яких завжди багато запитань чи яким хочеться активнішої участі в зустрічі. «Слово один на один» можна застосовувати так, як буде найзручніше вам і вашому другові. Крім того, нерідко трапляється так, що у людей після кількох зустрічей, коли вони вже добре орієнтуються, що до чого, з’являються власні запитання та бажання залучатися до бесіди. Зазвичай на кількох перших зустрічах говоритимете здебільшого ви, оскільки представлятимете інформацію своєму другові, проте йому завжди можна дати можливість поставити власне запитання чи висловити свою думку. Головне — це не тиснути на людину, не вимагати від неї відповідей на запитання про те, про що раніше вона навіть і не замислювалася.

ЩО РОБИТИ ДАЛІ, КОЛИ МИ ЗАКІНЧИМО РОБОТУ НАД «СЛОВОМ ОДИН НА ОДИН»?
Коли ви пройдете «Слово один на один», ми рекомендуємо, щоб ви разом зі своїм другом перейшли до курсу «Життя досліджене» або до будь-якого іншого біблійного курсу, який проводиться у вашій церкві. Якщо у вашій церкві такі курси не проводяться, то ви можете подивитися на сайті служіння Forward United, де проходять найближчі до вас заняття.

ЧИ ПОТРІБНО МЕНІ СТАВИТИ ЗАПИТАННЯ ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ?
Коли ви відчуєте, що вам з вашим другом комфортно разом досліджувати «Слово один на один», ви можете ставити й свої запитання, проте не забувайте, що людина, з якою ви зустрічаєтеся, погодилася розглянути те, що сказано в Біблії, — вона не погоджувалась на те, щоб у неї щось випитували.

ЧОМУ ЄВАНГЕЛІЯ ВІД ІВАНА, А НЕ ЯКАСЬ ІНША?
Ідея про створення таких матеріалів для вивчення Біблії виникла під час особистих зустрічей одного з авторів «Слова один на один» зі своїм другом, якому було цікаво разом досліджувати Боже Слово. Вони почали з Євангелії від Івана, оскільки вона, на відміну від кількох інших, починається не з немовлятка у стаєнці (а саме такий початок зазвичай очікується), а з чудового стислого викладу Доброї звістки вже у першому розділі.

Ми не можемо всі бути вчителями Біблії, але ми усі маємо змогу поширювати біблійні істини.

Підтримайте нас

50 ГРН

100 ГРН

150 ГРН

200 ГРН

250 ГРН

Iнше

ГО “Форвард Юнайтед” - неприбуткова організація, яка існує на благодійні пожертви. Тільки разом ми робимо неможливе - можливим! Добровільні пожертви спрямовані на здійснення культурної та просвітницької діяльності, відродження духовності та моралі людини. Кошти розподіляються на виготовлення та придбання літератури, книжок, промо матеріалів, тощо.

Налагодити зв'язок

Translate »
Scroll to Top